80 lat! Aż trudno uwierzyć! Pierwsi uczniowie i nauczyciele przekroczyli progi naszej Szkoły w 1946 roku. Już tak wiele pokoleń…
Spotkaliśmy się podczas obchodów jubileuszu. Starsi, młodsi, najmłodsi. Wszyscy jak zawsze uśmiechnięci, radośni, życzliwi.
Jak było? Wspaniale! Ale też uroczyście. I zabawnie. Odznaczenia, prezenty, kwiaty, życzenia. Piękna msza, ekscytujący przemarsz społeczności szkolnej i naszych gości przez Mosty,
występ uczniów przeprowadzający nas muzycznie przez dekady istnienia Jubilatki, piosenka zespołu „Turbulencje”. A potem oglądanie wystaw, przepyszny poczęstunek, zabawy i mnóstwo, mnóstwo rozmów i wspomnień.
To co? Do zobaczenia za 20 lat. Pani Dyrektor zaprosiła już wszystkich na obchody 100- lecia istnienia Szkoły.
Bardzo dziękujemy Pani ELI HEJDYSZ za PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA!