"By się rozwijać potrzebuję innych ludzi (...) gdy się nudzę, włączam sobie gry lub filmik. Nie potrafię inaczej, nie wiem, jak mogę inaczej".
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień
Reset

Bo jak nie my, to kto...

Bo jak nie my, to kto...

 

 

W poniedziałek 15 czerwca odbył się apel podsumowujący II półrocze„ Bo jak nie my , to kto…” klas 4-8. Spotkanie rozpoczęło się piosenką wykonaną przez Kacpra Paszkowskiego. Następnie uczniom zostały rozdane nagrody za różne osiągnięcia . Tytuł „Najkulturalniejszy uczeń” otrzymali Yan Pototsky i Maciej Nowak, a tytuł „Najkulturalniejsza uczennica” Oliwia Sosnowska oraz Julia Szczepanik. Podczas apelu obejrzeliśmy też prezentację dzięki której przypomnieliśmy sobie wszystkie działania, imprezy, uroczystości, które odbyły się w tym półroczu. Prezentację przygotowały Panie Ela Tarczykowska i Pani Joanna Kolczyńska.

 

Tekst: Kamil Skalski, Weronika Szymańska

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 09:20:18
Data edycji: 2026-06-23 09:21:48
Ilość wyświetleń: 12

Kalendarz

Konkursy

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Więcej informacji
GodłoBIP

„Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.”

Michel de Montaigne

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej