W poniedziałek 15 czerwca odbył się apel podsumowujący II półrocze„ Bo jak nie my , to kto…” klas 4-8. Spotkanie rozpoczęło się piosenką wykonaną przez Kacpra Paszkowskiego. Następnie uczniom zostały rozdane nagrody za różne osiągnięcia . Tytuł „Najkulturalniejszy uczeń” otrzymali Yan Pototsky i Maciej Nowak, a tytuł „Najkulturalniejsza uczennica” Oliwia Sosnowska oraz Julia Szczepanik. Podczas apelu obejrzeliśmy też prezentację dzięki której przypomnieliśmy sobie wszystkie działania, imprezy, uroczystości, które odbyły się w tym półroczu. Prezentację przygotowały Panie Ela Tarczykowska i Pani Joanna Kolczyńska.