Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

ZDALNE NAUCZANIE

ZDALNE NAUCZANIE
Drodzy Uczniowie!
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju nauczanie tradycyjne nie jest możliwe. Oznacza to, że dla Waszego bezpieczeństwa nie możecie chodzić do szkoły. Ten czas, to jednak nie są dodatkowe ferie. Zagrożenie epidemiologiczne, to sytuacja bardzo poważna i wyjątkowa. Nie powinniście bez potrzeby opuszczać domu. Dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu dla Was zdalnego nauczania. Wasi nauczyciele przygotowują ciekawe zadania i bogate materiały dydaktyczne – filmy, quizy, ćwiczenia interaktywne, karty pracy i wiele innych. Nasza szkoła korzysta z pakietu Microsoft Office 365 dla edukacji i właśnie to miejsce będzie głównym kanałem dostępu do wymienionych materiałów. Aby dotrzeć do materiałów należy wejść na stronę szkoły w zakładkę UCZNIOWIE, a następnie po jej rozwinięciu wybrać E-LEARNING. Stamtąd zostaniecie przeniesieni do onedrive, gdzie każdy znajdzie folder swojej klasy, a w nim poszczególne przedmioty ( link: https://zspmosty-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/malgorzata_wojciechowska_zspmosty_pl/EvLlFNoorUlHrUJv7GrQE-EBSTGINNkJasNpX40QY12lJw?e=Qpr3uZ ).
W związku z tym prosimy o regularne przeglądanie tej zakładki (codziennie) i podejmowanie aktywności zaproponowanej przez Waszych nauczycieli. Kontakt z nauczycielem przedmiotu możliwy jest za pomocą dziennika elektronicznego. Każdy uczeń może napisać wiadomość do nauczyciela, który w razie potrzeby udzieli porady, odpowie na pytania. Prosimy o systematyczne odwiedzanie modułu "Wiadomości" w dzienniku elektronicznym.
Zasoby będą systematycznie uzupełniane przez nauczycieli. Życzę owocnej pracy.
 
W razie trudności proszę kontaktować się ze mną przez dziennik elektroniczny lub drogą emailową: malgorzata.wojciechowska@zspmosty.pl
Data dodania: 2020-03-16 19:35:35
Data edycji: 2020-03-16 19:48:30
Ilość wyświetleń: 605

Kalendarz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa!
Więcej informacji

Wolontariat

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi akcjami!
Więcej informacji

Archiwalna strona

W tym miejscu możesz zapoznać się z archiwalną stroną naszej szkoły
Więcej informacji
GodłoBIP

„Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.”

Michel de Montaigne

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook
Zadzwoń Wyślij e-mail