"By się rozwijać potrzebuję innych ludzi (...) gdy się nudzę, włączam sobie gry lub filmik. Nie potrafię inaczej, nie wiem, jak mogę inaczej".
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

WICEMISTRZOWIE POWIATU W UNIHOKEJU

WICEMISTRZOWIE POWIATU W UNIHOKEJU
Za nami ostatnie już rozgrywki w unihokeju. Dziś tj. 24 listopada nasi chłopcy zagrali w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju na poziomie Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów stanęło sześć zespołów: SP 4 Nowogard, SP Maszewo, SP Wierzbięcin, SP Osina, ZSP Białuń i ZSP Mosty. Każdy z tych zespołów zaprezentował wysoki poziom gry. Najpierw rozegrano mecze grupowe, następnie mecze półfinałowe i finałowe. W tym ostatnim nasi zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami gry oraz walką do końca. Tym razem zabrakło niewiele do złotego medalu. Drugie miejsce w tak trudnych zawodach jest dużym osiągnięciem.
Dziękuję Wam, chłopcy za wspaniałą postawę i ducha walki. W ciągu czterech lat przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, osiągnęliśmy wiele sukcesów zaczynając od mistrzostw gminy a kończąc na mistrzostwach województwa ze zdobytym srebrnym medalem. Dostarczyliście nam wielu niezapomnianych emocji. To była przyjemność pracować z wami, obserwować, jak się rozwijacie i osiągacie sukcesy. Gratulacje i powodzenia!
Skład zespołu: Jakub Stępiński (bramkarz)?, Marcel Szymański?, Franciszek Wolny?, Daniel Dębicki?, Mateusz Karmazyn?, Oskar Szymański?, Jakub Rozdeba?, Filip Kurylonek✌️.
Opiekun Joanna Kręciwilk
Data dodania: 2022-11-24 19:38:15
Data edycji: 2022-11-24 19:41:00
Ilość wyświetleń: 199

Kalendarz

Konkursy

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Więcej informacji
GodłoBIP

„Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.”

Michel de Montaigne

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej