"By się rozwijać potrzebuję innych ludzi (...) gdy się nudzę, włączam sobie gry lub filmik. Nie potrafię inaczej, nie wiem, jak mogę inaczej".
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Szkoła Podstawowa w Mostach również pomaga st.kpr. Kamilowi Cioskowi!

Szkoła Podstawowa w Mostach również pomaga st.kpr. Kamilowi Cioskowi!

W naszej szkole są ludzie o wielkich sercach: nasi uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wiedzą, że o zdrowie każdego człowieka, mniej lub bardziej znanego, trzeba walczyć. I tak z całego serca włączyliśmy się w akcję „ Pomoc dla st. kpr. Kamila Cioska” – żołnierza 3 batalionu Logistycznego w Glewicach.

Pan Kamil, podczas wakacji z rodziną skoczył do wody i doznał urazu kręgosłupa. Ma czterokończynowe porażenie. Rodzinie brakuje środków na rehabilitację, więc postanowiliśmy, choć w małym stopniu, pomóc. Wzięliśmy udział w 24 – godzinnej sztafecie na stadionie miejskim w Goleniowie. Uczniowie biegli pod opieką nauczycielek. Pod opieką pani Joanny Kręciwilk pobiegli Kuba Blaszczyk z kl.5b, Krzyś Kubiaczyk z kl.5b, Kamil Nadolny z 5b oraz Zuzia Sawicka z kl. 5b. Pod opieką pani Justyny Szpakowskiej biegła mała, ale dzielna – Sylwia Miękus z kl.3a. Każdy z nich przebiegł około lub ponad 10 km. Największa bohaterką została Sylwia, która nie chciała zajść z bieżni, bo chciała pomóc „Panu Kamilowi”. To było wzruszająceJ. Dziękujemy naszym kochanym UCZNIOM z udział w akcji!

Włączmy się również do internetowej aukcji cennych gadżetów. Specjalna atrakcja dla kibiców POGONI SZCZECIN – aukcja koszulki z podpisami drużyny. Walczcie o gadżety i tym samym o zdrowie pana Kamila!

Tekst: Justyna Szpakowska, Joanna Kręciwilk

Zdjęcia: Ireneusz Kubiaczyk, Krystian Miękus

Data dodania: 2018-12-10 20:26:34
Data edycji: 2018-12-10 20:50:59
Ilość wyświetleń: 1051

Kalendarz

Konkursy

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Więcej informacji
GodłoBIP

„Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.”

Michel de Montaigne

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej