"By się rozwijać potrzebuję innych ludzi (...) gdy się nudzę, włączam sobie gry lub filmik. Nie potrafię inaczej, nie wiem, jak mogę inaczej".
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

''Młodzi odkrywcy''

''Młodzi odkrywcy''

W roku szkolnym 2021/22 w ramach koła chemicznego „ Młodzi odkrywcy”    nauczyciel chemii K. Biernikowicz prowadzi zajęcia dla  uczniów z klasy 5a oraz 6a. 

Głównym celem tych zajęć jest rozwijanie  pasji do nauk przyrodniczych, inspirowanie uczniów do odkrywania świata w niekonwencjonalny sposób oraz do kreatywnego myślenia, twórczego rozwiązywania problemów i samodzielnej pracy. Uczniowie pod okiem nauczyciela kształcą umiejętności praktyczne:  posługują się sprzętem i szkłem laboratoryjnym, samodzielnie planują oraz przeprowadzają doświadczenia, przewidują ich efekty, prezentują uzyskane wyniki oraz uczą się bezpiecznej pracy z odczynnikami chemicznymi, co jest ogromnie ważne w tej dziedzinie nauki. 

Możliwość realizacji powyższych celów  stwarza nowoczesna pracownia chemiczna tej szkoły. Dzięki bogato wyposażonej w szkło i sprzęt laboratoryjny oraz odczynniki chemiczne  sali uczniowie mogą lepiej zrozumieć zjawiska fizyczne i reakcje chemiczne, z jakimi mamy do czynienia w życiu codziennym.  

Być może zajęcia te pozwolą zweryfikować zainteresowania uczniów i przyczynią się w przyszłości do trafnego wyboru zawodu. 

 

  1. Biernikowicz 

 

Data dodania: 2021-11-18 22:19:36
Data edycji: 2021-11-18 22:20:14
Ilość wyświetleń: 291

Kalendarz

Konkursy

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
Więcej informacji
GodłoBIP

„Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.”

Michel de Montaigne

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej