Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kacperkowy kiermasz ciast

Kacperkowy kiermasz ciast
26 maja podczas zebrań z rodzicami w naszej szkole odbył się Kiermasz dla Kacperka, naszego małego bohatera. Zaangażowanie i wsparcie jakie okazaliście było ogromne, za co dziękujemy z całego serca. Ilość ciast, które od Państwa otrzymaliśmy, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania . Dziękujemy rodzicom, wychowawcom, nauczycielom oraz paniom z obsługi za upieczenie ciast. Straciliśmy rachubę przy ich liczeniu . Na szczęście frekwencja dopisała, a tempo w jakim znikały ciasta, było ekspresowe. Na stołach królowały muffinki, babeczki, rurki, szarlotki, desery, serniki, biszkopty, torty i wiele innych słodkości. Wszyscy uczestnicy kiermaszu mogli kupić w przystępnej cenie swój ulubiony słodki przysmak. Chętnych było wielu… przyszli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i mieszkańcy naszej miejscowości. Krótko mówiąc – raj dla podniebienia i… łasuchów. Było pysznie! Serdecznie dziękujemy tym, którzy skusili się na kawałek ciasta, bo bez Was nie udałoby się zebrać takiej kwoty.
Oprócz stoiska ze słodkościami można było odwiedzić mini Galerię Sztuki, w której do nabycia były prace naszych uczniów. To artystyczne stoisko przygotowała pani Iza Karasiak wraz z uczniami.
Pani Justynie Szpakowskiej dziękujemy za dekoracje.
Podziękowania należą się również stowarzyszeniu 4x4 Zachodniopomorskie za użyczenie namiotu. Przy organizacji kiermaszu nieoceniona była również pomoc nauczycieli, uczniów i naszych pań z obsługi, bardzo dziękujemy za wsparcie.
Dziękujemy: Agacie Wolnej, Kamilowi Nadolnemu, Zuzi Sawickiej, Hani Lewandowskiej, Laurze Wilczyńskiej, Krzysztofowi Kubiaczykowi, Julii Synowiec, Pawłowi Barylukowi, Ani Rozesłańskiej, Ani Kubinowskiej, Asi Harbacewicz.
Kochani, dzięki Wam udało się zebrać 3780 zł dla Kacperka. Bardzo się cieszymy, że akcja się udała, i mimo pandemii i ciężkich czasów udaje znaleźć czas i chęci, aby pomóc. Rodzice chłopca są wdzięczni za wsparcie i dalej dzielnie walczą o zdrowie swojego synka, a my trzymamy kciuki ?
Małgorzata Wojciechowska
zdjęcia: M. Wojciechowska, K. Nadolny
Data dodania: 2021-07-21 14:43:21
Data edycji: 2021-07-25 12:34:10
Ilość wyświetleń: 165

Kalendarz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa!
Więcej informacji

Wolontariat

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi akcjami!
Więcej informacji

Archiwalna strona

W tym miejscu możesz zapoznać się z archiwalną stroną naszej szkoły
Więcej informacji
GodłoBIP

„Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością.”

Michel de Montaigne

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook